\"Omnia vincit amor\"

Nade vším vítězí láska

Služby pro vás + reference

Básničky na přání osobní i firemní

Básničky na přání

Básničkou v rámečku obdarujete nejenom babičku😉

Když vám ji složím na míru, vytisknete ji na kvalitním papíru. Zabalíte pak do krásné obálky, mašle netřeba, tu nechte na jiné dárky.

Osobní básnička

Reference od Mišičky, od Vlastičky...

Priala som si básničku pre moju kamarátku k narodeninám... Na miesto kvetiniek pár krásných slov. Veděla som, že tuto túžbu mi može splniť Pavlínka a tak som ju oslovila. Dohodli sme si zadanie a indície, a pak už som len netrpezlivo čakala, kedy mi prídě básnička, ktorou chcem prekvapiť niekoho na kom mi veľmi záleží. Bolo to tak krásné, že hneď ako mi pípla a začala som ju čítať, mi vbehli slzy do očí. Také poslanie zhora, ktoré má jasně Pavlínka určené... Dar zhora, ktorý jasně ukazuje, že toto je to krásne a správne, čo robí. Dojala si ma a dojímajú ma stále tvoje básničky, ktoré sú tak od srdca skladané, že viac sa ani nedá. Ďakujem Ti, že som Ťa spoznala a že som si mohla práve u Těba dat jednu takú zložiť. Odporúčam všetkými dvacatimi aj na rukách, aj na nohách. Ďakujem.
Miška MrázováBratislava
Milá Pájo, našla jsem si to přání od Tebe, je to básnička k narozkám. Tehdy jsem si ji přepsala do sešitku. Ačkoliv se známe více méně jen malinko, a básničku jsem ani nečekala, udělala jsi mi tím velkou radost. Odhadneš člověka snadno, myslím, že básnička od Tebe může udělat radost komukoliv, i když ho neznáš... A v tom je to kouzlo Tvého umění, určitě ho každý ocení. A co mi to ještě přineslo? No přece radost napořád a vzhledem k tomu, že to mám napsané, kdykoliv se k básničce můžu vrátit a díky Tobě si udělat radost, povzbudit sama sebe, v kteroukoliv dobu. A taková pochvalná básnička, jakou umíš, je důležitá pro lidi, co to potřebují, třeba ti, co mají málo lásky v životě...Co je psáno to je dáno. Psané slovo je věčné a i po letech může vyvolat krásnou vzpomínku.
Vlasta Grochowicz

Logo, název eBooku 

Služby dárkové agentky

Nenapadá vás výstižné logo pro reklamu?

Nelámejte si s tím hlavu. Na Facebook, nebo pro eBook... 

Dejte mi tužku a kousek papíru, složím cokoliv, prostě na míru.

Psaní je velkou vášní mou, ceny, dle náročnosti zadání, dohodou.

eBooky pro Martinu

Martině Víchové jsem pomohla s logem k prvnímu eBooku, vrátila se i u druhého.

Reference od Martiny

S názvem e-Booku jsem si dlouho lámala hlavu a přesto byl jeho název pro většinu lidí nicneříkající. Díky Pavlínce se stal jeho název mnohem výstižnější a jeho téma lépe pochopitelné. Pokud máte podobný problém jako já, určitě se svěřte do jejích rukou :-). Martina Víchová, dětská fyzioterapeutka, www.martinavichova.cz
Martina Víchovádětská fyzioterapeutka

Recenze, články... na míru

Oříšky jako pro Popelku

Napíšu vám recenzi, po jejímž přečtení budou všichni prahnout po Vašem produktu!

Nevěříte? Přesvědčte se sami. 

Pro Růženu jsem psala recenzi a poté i básničku na přání k její stránce osobního rozvoje Probuď své já, která dostala stejný název. Viz reference níže.

Firemní básnička

Reference od Růženky 

Nechala jsem si vytvořit básničku na míru pro svůj projekt Probuď své já. Pavla je velmi rychlá a pohotová a skvěle se dokázala vcítit do mých potřeb. Vystihla přesně pointu toho, co jsem o projektu chtěla říci a velmi to zasáhlo lidská srdce. Myslím, že je odborníkem na místě. Píše jinak, citlivě, moudře a to se mi moc líbí. Doporučuji všem, kteří chtějí obdarovat své blízké originálním dárkem a také pro ty, kteří její texty rádi využijí v podnikání.
Růžena Nekudováruzenanekudova.cz