\"Omnia vincit amor\"

Nade vším vítězí láska

Ježíškova originální dílnička

Ježíškova originální dílnička

Ježíškova originální dílnička

Co je to Ježíškova originální dílnička? Na úvod si dnes dovolím pár jednoduchých otázek.

Dárky raději dáváte, anebo dostáváte? A když už dáváte, tak raději od srdce, anebo jednoduše vyberete to, co dotyčný potřebuje?

Ruku na srdce. Myslím si, že dárek od srdce a pro radost způsobí, že se radost znásobí. Má ji jak obdarovaný, tak i darující.

A to nemluvím o tom, že tyto dárky nezruinují vaši peněženku. Další plus.

 

Ježíškova originální dílnička

Máte už shánění dárků dosti? Chcete to míti letos bez starostí? Pavča s Lucií se toho rády a profesionálně zhostí!

Ať už je 23.12.noc, či den, každý dárek by měl být již zabalen. Jestli jste z Prahy a blízkého okolí, Lucie přiveze, odveze, krásně zabalí.

A pokud vám složím básničku na míru, vytisknete si ji na kvalitním papíru. Zabalíte pak do krásné obálky, mašle netřeba, tu nechte na jiné dárky. Nebo můžete darovat básničku v oku lahodícím rámečku.

Co tedy např.babičce pod stromeček?

Můžete jí dát Iphone, hodnotný to dar, ale ten babičce zrovna asi moc radosti neudělá. To by byl spíše takový danajský dar, i když kdoví? Třeba je vaše babička supermoderní žena, ale to jsou spíše výjimky :-)

Luxusní bonboniéru typu Ferrero Rocher? V tom vám blikne, že má cukrovku. Tak zase nic. Lahvinku výborného vaječňáku? Ne. Dojde vám, že má také dnu a alkohol vlastně nemůže, nebo spíše neměla by…

A tak vás napadne, že nejjednodušší bude skočit do lékárny, koupit nějaký ten „zaručený“ přípravek na její choroby, čím dražší tím lepší, a máte splněno.

Vzpomínám si na dobu, kdy jsem ještě pracovala v lékárně a na Štědrý den jsme se nezastavili. Fronty od rána až do zavírací doby, poptávka na samé vitamíny, přípravky na klouby ap. (nechci být konkrétní kvůli reklamě, jistě chápete), hlavně chodili lidé, kteří neměli (?) přeci na shánění dárků čas jindy, než 24.12.

Tak co to letos udělat jinak? S předstihem a v klidu, od srdce a pro náladu…

Chápu, že si třeba teď říkáte, ale babička nemá tolik peněz, aby si pořídila kvalitní vitamíny z lékárny, nebo kloubní výživu, ale… Jsou ovšem právě tyto dárky od srdce a ty, které způsobí tu největší radost? Pokud přeci jen zůstanete u vitamínu, tak co je zabalit jinak, než klasicky jako vždycky?

Co když pohlazení na duši má větší léčebný účinek? A déle působící. Zvlášť, když ho bude mít denně na očích.

O čem, že to celé je? Hned se dovíte! 

Krásné zátiší, že? Nechybí tam ovšem cosi? Ano! Rámeček je zcela prázdný. Škoda, ne? Co myslíte?

Udělejme letos změnu a pojďme společně vytvořit dáreček, který zahřeje u srdíčka, nebude stát „majlant“ a ocení ho babička i tetička.

Co třeba takto?

Anebo takto?

Oříšky pro vaše malé princezničky. Mají tam plesové šatky, svatební i kamizolku zelenou… A pokud tato ozdoba spadne ze stromečku, zaručeně nerozbije sebe ani podlahu :-)

A co třeba takto zabalené?

Chcete-li, ráda vám s tím pomůžu, dám tipy na drobnosti, ale opravdu originální, které nekoupíte v obchodě, ani na internetu.

Jste zvědaví? Tak jdeme na na to. A protože vám chceme udělat opravdu radost, nejen obdarovaným, ale i vám darujícím, připravili jsme pro vás super překvapení.

Tak už můžete nakouknout do dílničky, co pro vás vytvořily a připravily šikovné hlavy i ručičky. Laďka, Lucka a Pavča, má maličkost :-)

Ježíškova dílnička, račte vstoupit…

P.S. Pokud se vám naše nápady budou líbit, neváhejte a sdílejte, ať se radost násobí. Vždyť Vánoce jsou tu jen jedenkrát za rok, tak ať stojí za to! Přejeme vám veselé a hlavně pohodové svátky s vašimi nejbližšími.

 

Facebook Comments
Pavlína Adamcová
Mou vášní je psaní, kterým Vás chci nejen pobavit, ale především  inspirovat, jak se nenechat limitovat a posouvat hranice. Čerpám ze svého bohatého osobní života, který sám vydá na několik knih, ale i pestrého pracovního života. Láska k lidem, pochopení a empatie mne dovedli až sem. Můj příběh najdete zde:>> Napsat mi můžete na adamcova.paja@centrum.cz
Komentáře