\"Omnia vincit amor\"

Nade vším vítězí láska

Metoda Zrcadlo času od Růženy Nekudové

Možná neznáte Růženu Nekudovou, tak jako jsem ji donedávna neznala ani já, ale když se podíváte na její stránky, bude vám hned jasné, kdo je a co dělá. Probuď své já –  logo, které vystihuje vše. Osobní rozvoj, meditace, hlavně ty v hladině alfa, atd. To je téma, které se mnou rezonuje, a které mě opravdu zajímá.

Ale k metodě. Napsala jsem Růži recenzi na novou převratnou metodu, kterou nedávno zveřejnila a má ji na svých stránkách. Ale pak jsem si řekla, že si zaslouží mnohem detailnější popis ( metoda i Růže), a tak vám dnes popíšu podrobněji, o co jde a co mi to přineslo. Jen malá poznámka, zkrátila jsem si pro dnešek Růženky jméno na Růži, tak o ní dnes budu psát jako o květině :-)

Vezměme to hezky popořádku od začátku, jak jsem se k tomu všemu nachomýtla.

Nedávno jsem šla doma pro něco do kumbálu a „mrklo“ na mě zrcadlo, které tam stojí v rohu už rok a půl od stěhování. Nerozbalené. Říkám si… Proč tě tu vlastně skladuji? Vím, moc se mi líbíš, mám tě ráda, ale do nově vybaveného bytu se prostě nehodíš, a ani tě není kam dát! Odcházím a smiřuji se s myšlenkou, že půjde o dům dál. Dám inzerát, ale dnes ne. Co myslíte? Samozřejmě, že jsem na to zapomněla! Co neuděláte hned… Znáte to :-)

Za pár dní se mi „náhodou“ (náhody neexistují, víme, ale tak se mi sem to slovo hodí, no) naskytla možnost vyzkoušet převratnou metodu Zrcadlo. Otestovat ji ještě než bude spuštěna široké veřejnosti. Proč ne, řeknu si, ale nic převratného od toho nečekám. Nějakou tu meditaci už mám za sebou, rodinné konstelace, kineziologii atd., znám různé metody, spoustu načteno, sama jsem terapeutem… A na slovo převratná se dívám skrze prsty. Myslím, že je nás vícero takových, přiznejme si to :-) Růže doporučuje vybrat si k této metodě nějaké specifické zrcadlo doma, jedno jediné, klidně i nové, vybrané pouze k tomuto účelu. A v tom – blik! Zavolalo si mě zrcadlo z kumbálu. Že bych ho přeci jen rozbalila? A proč ne? Když už něco dělám, tak pořádně. Zrcadlo není zrovna z nejlehčích, ale já také ne, tak se spolu nějak popasujeme a šup, už je v rohu v předsíni. Opřené čeká, co se bude dít. No, možná spíš já :-) A dělo se!

Nejprve je potřeba se rozhodnout, co budete chtít řešit touto metodou, říkejme jí rovnou meditace, protože ji budete provádět hlavně v meditaci. Lásku, peníze, zdraví… Není nic specifického, co bych chtěla rychle změnit, pomyslím si. Zvlášť za týden, který to mám testovat. Růže slibuje, že už do týdne se začnou dít věci. Finanční hojnost? Neřeším. Tu řeší většina. Zdraví? Za týden? Ne. Nic konkrétního prostě k řešení nemám. Jsem rebel bez příčiny :-) Růže mi pomáhá…Vyšší vibrace? Ale to není tak jednoduché, říká. Bingo! To je přesně ono! Tu větu neměla říkat! Že něco není jednoduché? Pro mě jasná výzva :-) Hurá! Takže už víme, s čím do meditace vstoupím. Naladit se na vyšší radostné vibrace :-) Jdeme na to. Aha! Další rozhodnutí. Ale to už není tak těžké. Kterou si mám vybrat hudbu? Šamanskou, nebo astrální projekci? Vyzkouším obě postupně, jasná věc. Ale většinou první volba je ta správná. Potvrzuji.

Krátce z mé recenze, ať jste v obraze a pak si to pěkně rozebereme, zanalyzujeme:-)

„Testovala jsem celý týden tuto metodu a o tom vám teď chvilku vyprávět budu. To, co ke mně v meditaci chodí, nevím, zda psát se tu vůbec hodí. Já však budu psát otevřeně, jak zrcadlo dává mi zabrat denně. Finanční hojnost vážně neřeším, ale to, že pro někoho budu vším? I když už dávno vím, že vše souvisí se vším. Jasně, láska jsou vyšší vibrace, jen se mi uvěřit zatím nechce. Marná sláva, každý den se v zrcadle totiž vdávám.“

Podotýkám jen, že vdaná už jsem byla a dvacet mi není, třicet taky ne, čtyřicet… Ještě ano, chvíli :-) Ale v zrcadle se čas zastaví, možná proto tak ráda do něj vstupuji :-)

Měla mi to říct! No, nemohla to vědět. Co po týdnu! Hned po první meditaci! Druhý den si chci dát jinou afirmaci k meditaci. Ouha. Moc mi to nejde. Ta potvůrka jedna se mi tam pořád cpe. Tak jo, řeknu si. Dost vdávání, dáme jinou konkrétní věc. Povedlo se. Třetí den spokojenost. Promiň, Růži, já vím, měla jsem testovat jednu věc. Ale to jsem celá já. Dělám si co chci nejen na nevědomé úrovni, ale i na té vědomé :-) Každopádně se začaly dít zvláštní náhody. Ty co neexistují, ano. Tak přesně ty.

  • Náhoda č.1) Šla jsem šla s dcerou do botanické zahrady a ejhle, ona se tam konala svatba. Cože? A ještě si vybrali moji nejoblíbenější skladbu?  Chci odejít, už máme všechny rostlinky nastudované, nevěstu jsme také viděli, procházela se před obřadem se ženichem zahradou, ale dítko mě donutí setrvat do konce. Krásné! Zamáčknu slzu. Náhoda, jasně. Běžně se v botanických zahradách konají svatby. Další den už se zrcadlu nebráním, nemá to cenu. Vracím se k meditaci na vyšší vibrace. Tak to je síla. Uf!
  • Náhoda č.2) Druhý den mi od kamarádky přijde zpráva s fotkou z kabinky, kde si zkouší svatební šaty, s popisem “ Na některou ze svateb“. Dají se nosit i jako letní ev. Taky už vdaná byla a taky jí už není dvacet :-) Píšeme si chvíli…

Já:  Na tu mojí si je kup! (Zašprýmuji)

Ona: Mám je!

Já: Kterou svatbu jsi myslela? Budete se s přítelem brát?

Ona: Jo, příští rok, i dcera se bude vdávat.

Já: Provětráš je dřív! :-)  (Dělám si legraci)

Ona: Kam se ženeš? Jsi single a už se vdáváš? S termíny je to špatné od jara do léta. (Hned dostávám cenné informace)

Já: To není problém, vezmu si ho klidně ve středu :-) Jen tak, na radnici… (Oponuji)

Ona: Ty mě děsíš!…  Nespadlo ti něco na hlavu? Třeba balkón?

Tak to už se směji na celé kolo, kam na ty fórky chodí? Ale ještě jí trošku poškádlím, řeknu si.

Ona: Rok 2017 není vhodný pro svatby… Někde jsem to četla.

Já: Nemám problém počkat do ledna 2018 :-)

Ona: Nebuď tak hrrr. Kamikaze!

Já: Když už nemáme těla modelek, alespoň v zimě schovám nedostatky :-)

Ona: Nemáš krizi středního věku, nebo tak něco?

Já: Nemám. Jsem v pohodě! (A opravdu se tak cítím) Začíná si o mně opravdu dělat starosti, tak to trochu uhladím, abych zase nepřestřelila moc.

To na ukázku stačí. Ještě jsme si vyměnili pár SMS, každopádně vím o svatbě víc, než jsem věděla před svou první :-)

  • Náhoda č.3) Jen včera po delší době zapnu TV a co myslíte, že běží za za film? „Moje tlustá řecká svatba“, tak nějak se jmenoval.
  • Náhoda č.4) Koukám u toho do PC, ještě pracuji a v noci, když už ho chci zaklapnout, cink, a co nevidím?! Inzerát… Nemáte někdo nějaký tip na svatební rituály? Knihy, web, cokoliv… Trochu jízlivě mě napadne kamarádka, chodící to encyklopedie, co se svateb týče, ale jen se pousměji.

Náhodičky, že? :-) Já vím. Svatby jsou přeci kolem nás stále, dennodenně, je jejich čas. Ale já mám přímo žně! Má to rozumné vysvětlení, samozřejmě, jak jinak :-) Tak a dost vdavek, prozatím.

Budu pokračovat s meditací na vyšší vibrace pověstných 21 dní a uvidíme. Každopádně už se Růže může poohlížet pomalu po nějakém kalhotovém kostýmku, když nejsme moc na ty sukně :-) Je zvaná, to už ví, pokud se to splní :-) Navíc mě tato zkušenost inspirovala k básničce Svatební, tak se pokochejte :-)

A proč jsem vám tu popsala mé nejšílenější vize? Otevřela své nejhlubší já všem? Ti, co mě znají vědí, že píšu od srdce. Jinak to ani neumím. Vím, co mi to má říct! Přímo mně. Ale to by bylo na další článek. Napíšu vám o tom ve své knize. Pak pochopíte ještě lépe spojitosti. Určitě to dnes neberte jako inzerát na pomyslného ženicha, to opravdu ne. Ono taky, upřímně, kde by se našel druhý takový blázen, který by tohle (mou maličkost) ustál, že? Taková kamikaze :-) Takže píšu další část své recenze…

„Zrcadlo vytáhlo ze mne, co hluboko ukryto bylo, zprvu se mi to ani moc nelíbilo. Já chtěla si hýčkat bolístku dál, vždyť kdo by ji na světlo rád zval, aby se pak třeba i rozplakal. A čistilo se vše hluboko do kořenů, na všechno zlé už zapomenu. Změna myšlení občas bolí a já pokračuji dál po cestě svojí. Kdože mi v cestě vlastně stál? Já sama přec‘. To je jasná věc. A tak medituji dál. Možná i ty jsi hledal po okolí, kdo by ti pomocnou ruku dal. Možná už jsi to i vzdal? A teď si tě našel on sám, ten kdo byl určený nám. Ten, kdo ti nastaví zrcadlo, aniž by tě to předtím napadlo. Nemáš co ztratit, zkus to sám, ať zažiješ také ten posun k výšinám. To ti přeji z celého srdce, ať účinná, jak ta moje, je tvá meditace.“

Proč to tu dnes rozpitvávám? Dělám to pro vás, kteří váháte. Proto, abyste si uvědomili, že ne vše co řešíte na povrchu, na té vědomé úrovni, je opravdu to, o čem sní vaše nejhlubší já. Možná to schválně nevidíte, nechcete to řešit, možná to ani netušíte, a může to být cokoliv. (Nemusí to být zrovna vdavky, o kterých v běžném životě vážně nesním) I když já se už pár dní opravdu královsky bavím. A až se „uzdraví“ jedna věc, přijde třeba ta, kterou řešíte na té vědomé úrovni sama. Jako bonus.

Vše souvisí se vším. Hlavně, že se věci dají do pohybu, jen tak se můžete někam posunout. Jsem v pohodě, opravdu. Cítím se den ode dne lépe a veseleji. Už vím, že se to totiž stane. Protože už se to stalo, byla jsem tam, u toho, viděla to, cítila to, levitovala nad tím okamžikem, spojila budoucnost s minulostí, přítomností… Vstupte do zrcadla, zastavte čas, aspoň na chvíli a uvidíte sami, co vám to přinese. Věřím, že jen to nejlepší z vás a pro vás! Vždy, když mě Růže volá zpět do mého těla, nechce se mi. Ještě chvilku, říkám si… Naštěstí existuje zkratka, kterou do zrcadla vstoupíte kdykoliv a kdekoliv i přes den. Někteří z vás se to budou muset naučit, některým to půjde hned, záleží na tom, ale udělejte to! A užijte si to! Vřele doporučuji. Takhle hlubokou meditaci vám nabídne málokdo. Bude vám sloužit po zbytek života, když se jí naučíte správně používat. Mimochodem, mně přinesla meditace mnohem více. Krom jiného i novou kamarádku. Snad to tak můžu říct.

Já děkuji ze srdce princezně Růžence, že už probuzena byla, aby nám ostatním k tomu pomáhala :-)

A těším se, kdo další bude třeba příště mou inspirací, nejen ke složení básničky, klidně i na přání.

S láskou PavčaA

P.S: Dopsala jsem článek a přišlo dítko, jestli něco nedávají v TV. Zapnu TV, nikde nic, klasika, zkusím ještě JOJ Cinema… Film „Dvě svatby“ právě skončil. Ještě nevěříte? :-)

 

 

Facebook Comments
Pavlína Adamcová
Mou vášní je psaní, kterým Vás chci nejen pobavit, ale především  inspirovat, jak se nenechat limitovat a posouvat hranice. Čerpám ze svého bohatého osobní života, který sám vydá na několik knih, ale i pestrého pracovního života. Láska k lidem, pochopení a empatie mne dovedli až sem. Můj příběh najdete zde:>> Napsat mi můžete na adamcova.paja@centrum.cz
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..