\"Omnia vincit amor\"

Nade vším vítězí láska

Když někde máte být, vesmír to zařídí… Síla myšlenky

Síla myšlenky

Pohádka jako O Popelce. 3 splněná přání a v kratší době, než si jen můžete představit :-) Síla myšlenky je obrovská.

Síla myšlenky – vesmír to zařídí

Znáte takové to rozhodování se, kdy se vám někam chce, ale zároveň víte, že zařídit to, by bylo poměrně složité, a tak váháte a říkáte si… Mám, nemám? Stojí mi to za to, vše komplikovat?

A ve finále to vesmír prostě zařídí za vás, protože jste tam měli zkrátka být. Byla jsem tam a jsem za to nesmírně (vesmírně) vděčná.

Kde, že jsem to tedy byla? TEN EVENT v Brně. (Mimochodem úvodní fotka je právě z Brna, z hotelového pokoje.) Možná nevíte, co to je ten TEN EVENT, jako většina, kteří si mě ptali, kam že to jedu :-)

Byl to první ročník semináře osobního rozvoje na téma „Moje mysl“, aneb poznej sílu našich myšlenek. Mrkněte na stránky, kde se píše mimo jiné o poslání…

Duchovní rozvoj člověka

Zaměřujeme se na osobnostní a duchovní rozvoj člověka, který se následně promítá do všech oblastí v životě a přibližuje nás tak k našemu vnitřnímu štěstí, spokojenosti a vědomému životu. Naším posláním je šíření uvědomění, že život si můžeme vytvořit sami a přesně podle svých představ. Že je možné žít krásný bohatý život a že takový život není jen pro vyvolené.

Růžena Nekudová – zdrcadlo času

Téma mně velice blízké, stejně tak jako pořadatelka a jedna ze spíkrů Růžena Nekudová. Je to má kamarádka, která žije v Anglii. Známe se přes internet, psala jsem pro Růženku recenzi na její převratnou metodu „Zrcadlo času“, kterou jsem vyzkoušela.

Nebo např. básničku pro její stránky a projekt „Probuď své já“ a párkrát jsme si telefonovaly, ale neviděly jsme se tváří v tvář, neměly možnost se setkat.

Přání č.1) Setkat se Růženkou. Jak to tedy vesmír zařídil?

 

 

Asi 2 dny před koncem soutěže o vstupenky na mě vyskočil příspěvek na Fb. O TEN EVENTU jsem věděla, ale o soutěži ne. Sdílela jsem tedy na svých stránkách s tím, že dáme ještě někomu šanci.

A pak jsem si řekla, že ač běžně nesoutěžím, zkusím to také. Prostě jestli tam mám být, tak tam budu, jinak zůstane u původního plánu, který na tento termín mám.

Představila jsem si ještě v mysli, jak by bylo úžasné konečně obejmout Růženku a setkat se naživo a vypustila úplně tuto myšlenku. Nedoufala jsem, jen jsem to tam tak poslala do vesmíru, jak já říkám. A co se nestalo?

Vyhrála jsem! Nevěřila jsem vlastním očím. Na losování se můžete podívat zde, to se nedá reprodukovat :-) Ono tam šlo přání a energie totiž ještě z druhé strany, a to od  Růženky, ale to jsem nevěděla.

A tak jsme se konečně setkaly!!!

V nadšení a euforii jsem nabídla své dceři, aby jela se mnou a ta kupodivu souhlasila. Po chvíli, kdy jsem si stále držela ruku na prsou a usmívala se jako měsíček na …, mi také s úsměvem říká: „Mami, už můžeš tu ruku ze srdce sundat.“

Koukala jsem na to losování pořád dokola a říkala si, že to není možné, aby to tak fungovalo, ačkoliv vím, že to možné je. Ale v tu chvíli mi to připadalo neskutečné. Krátce na to mi přišla zpráva od jedné paní/slečny… přání č.2)

Přeji pěkný večer a gratuluji. Moc jsem si přála lístky vyhrát pro sebe a pro přítele, ale asi jsem si nepřála správně, protože jsem byla rozhodnutá se EVENTU zúčastnit tak jako tak, a tak jsme si řekli, že nám na výsledku vlastně tolik nezáleží :-) Třeba příště :-) Moc vám to přeji :-)

Odpověděla jsem asi takto:

Jé, moc děkuji. Já jsem váhala, jestli soutěžit, protože to běžně nedělám. Do soutěže jsem se přihlásila na poslední chvíli. Lístky bych si jinak asi nekoupila, i když jsem o nich přemýšlela, protože se mi to nyní moc nehodí (časově ani finančně). Pojedu s dcerou, která je stejně nadšená jako já :-)

Máme to sice přes celou republiku (300 km), ale už je rozhodnuto. Tak se uvidíme v Brně :-) P.S: Přála jsem si jen letmo a pustila to z hlavy. Určitě se Vám splní jiné, pro Vás důležitější přání :-)

Slečna ještě napsala, že vše je přesně tak, jak má být, a s tím naprosto souhlasím! Věřím, že si to také s přítelem užila, tak jako já s dcerou.

A přání do třetice?

Tomu už neuvěříte ani vy, ale možná se pletu :-) Na akci TEN EVENT byla ještě slosovatelná čísla, která jsme dostali hned u příchodu. Mezi cenami byly i ty od Růženky, knihy, šperky atd. řekla jsem si, že vyzkouším vesmír ještě jednou. Já vím, to se nedělá, ale nedalo mi to :-)

Jedno z čísel se mi líbilo a já si řekla, že vyhraje (síla myšlenky), abych cenu mohla věnovat někomu jinému, protože už jsem vyhrála vstupenky. To jsem ale nevěděla, že má dcera si myslela na to samé číslo. V průběhu dne mi říká… Mami, já si vezmu 117. Já na to… Ne, to si beru já, 17 je moje číslo. Ona… Tak budeme losovat!

Magické číslo 117

Dobře, souhlasím a vytáhnu si 117 :-) V duchu si řeknu, že pokud vyhraje, dám jí ho, ať má radost. Co myslíte, že se stalo? Vylosovali 117 :-) Nemohla jsem tedy cenu věnovat nikomu jinému, než jí, to jistě chápete.

Ke stříbrnému přívěšku/šperku orlice od Růženky, který jsem dceři koupila, tak přibyla ještě zlatá orlice, náramek, a odznak „Jsem originál“, což na mou dceru sedí úplně přesně.

Dcera mi věnovala svoji výhru, tak máme každá jednu orlici. Teď si možná někdo může myslet, že jsme spíš čarodějnice a měli nás v pondělí upálit, ale já věřím, že ne :-)

A jak si tedy správně přát?

  1. Přejte si s lehkostí a nelpěte na výsledku. Síla myšlenky to zařídí. To pro začátek úplně stačí.
  2. Buďte konkrétní ve svém přáním, co to jen půjde. Tak jako já jsem si např. přála, aby vyhrálo číslo 117. Nejen abych vyhrála já, nebo dcera, ale konkrétní číslo.
  3. Přejte druhým. Znáte to přísloví přeci… „Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno“. Přeji vám všem splněná přání, ať už malá, nebo velká, veřejná či tajná, a víru v to, že vše se děje tak jak má ve správný čas a v náš prospěch, i když to tak někdy nevypadá a my to zpočátku vidíme jinak.

S láskou Pavča

 

P.S.

Určitě  nevynechám žádný z dalších ročníků TEN EVENT a už vím, že nebudu váhat, protože se mi vyplatilo a mnohonásobně vrátilo investovat čas i peníze, jet 5h po dálnici tam a 4h zpět :-) , přeorganizovat celou velkou rodinnou oslavu, narozeniny mého syna, bratra.

Ač vím, že se hned tak zase nesejdeme… A ještě něco pro pobavení, kdo věří na štěstí…

V hotelovém pokoji, resp.na balkoně se nám usídlil obří pavouk. Recepční mi sdělila: “ Ani nevíte, jak vám rozumím!“, když jsem požádala o pomoc a jeho odstranění (nemohla bych vyvětrat, někteří pochopí).

Security funguje i v tomto směru, a tak „štěstíčko“ letělo z 10.patra k někomu jinému. Třeba přistane právě u vás. Přiznávám se dobrovolně, jeden z mých strachů :-)

 

Facebook Comments
Pavlína Adamcová
Mou vášní je psaní, kterým Vás chci nejen pobavit, ale především  inspirovat, jak se nenechat limitovat a posouvat hranice. Čerpám ze svého bohatého osobní života, který sám vydá na několik knih, ale i pestrého pracovního života. Láska k lidem, pochopení a empatie mne dovedli až sem. Můj příběh najdete zde:>> Napsat mi můžete na adamcova.paja@centrum.cz
Komentáře